Bo najlepszy biznes, to własny biznes!

Sieć pizzerii Piramid Pizza powstała z myślą o ceniących sobie dobre smaki, a jej znakiem rozpoznawczym jest najlepsza pizza. Od początku istnienia brandu marka spotkała się z ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród konsumentów, jak i osób chcących rozpocząć współpracę na zasadzie franczyzy.

Lokale Piramid Pizza utrzymywane są w stylu egipskim, a oprócz tradycyjnej pizzy serwowane w nich są dania z kebabem, przepyszne zapiekanki, kanapki oraz inne smaczne dania.

 

Korzyści ze współpracy

 

 

Działamy nieprzerwanie od 1994 roku. Nieustania zdobywamy wyróżnienia i nagrody ze świata biznesu. Prowadzenie biznesu franczyzowego pod szyldem Piramid Pizza naprawdę się opłaca - świadczą o tym setki zadowolonych franczyzobiorców.

 

Oferowane wsparcie dla franczyzobiorcy

 

Poza bardzo dogodnymi warunkami współpracy, oferujemy również relacje partnerskie w rozwoju biznesu. Organizujemy szkolenia przez wykwalifikowanych managerów.. Doradzamy i pomagamy przez cały okres współpracy.

 

Podstawowe wymagania i koszt inwestycji

 

Każdy może otworzyć pizzerię Piramid Pizza, ponieważ nie wymagamy doświadczenia gastronomicznego. Nasz dział szkoleniowy w pełni przygotuje zarówno franczyzobiorcę, jak i jego personel do prowadzenia pizzerii.

 

 

Proces otwarcia pizzerii Piramid Pizza:
 

  1. Podpisujesz umowę,
  2. Dostajesz szczegółowy instruktaż prowadzenia placówki,
  3. Dostosowujemy projekt aranżacji lokalu,
  4. Dostosowujemy projekt technologiczny,
  5. Dostajesz wszystkie potrzebne materiały i receptury.

 

Pragniemy dodać, iż rozwój naszych pizzerii skłonił nas do utworzenia specjalistycznej hurtowni, która zaopatruje po dziś dzień nasze lokale w niezbędne artykuły do wyrobu pizzy. Krok ten pozwolił nam stworzyć sieć lokali i obniżyć koszty zaopatrzenia, negocjując najlepsze ceny i dostarczając najwyższej jakości produkty.

 

Dołącz do firmy będącej pionierem wśród franczyzobiorców. Gwarantujemy najkorzystniejsze warunki przystąpienia do umowy franczyzowej.

 

 

Doświadczenie jest sukcesem. My je mamy.

 

 

 

 

Brakuje Ci środków na rozkręcenie własnego biznesu?

Zobacz jak możemy Ci pomóc! Proponujemy atrakcyjne warunki kredytowania sprzętu w Twojej gastronomii. Gwarantujemy leasingi inwestującym w branżę gastronomiczną(zarówno osobom fizycznym jak i prowadzącym własną działalność gospodarczą). Współpracujemy z doświadczonymi firmami w kredytowaniu biznesów gastronomicznych. Skorzystaj z wiedzy naszych doradców finansowych i pozyskaj kredytowanie na rozwój swojej działalności gastronomicznej.