Piramid Pizza – pizza to nasza pasja

PIRAMID PIZZA – to znana sieć pizzerii, która przyciąga uwagę klmatycznym stylem oraz oryginalnym menu.
Oprócz standardowej pizzy, w naszych lokalach serwowane są tradycyjne dania obiadowe, które zaskakują smakiem i cieszą się ogromną popularnością wśród konsumentów.

Wystrój wnętrz oraz nazwy potraw nawiązują do stylu Starożytnego Egiptu, co sprawia, że pizzerie Piramid Pizza to idealne miejsce spotkań z rodziną lub znajomymi. 

Dla nas liczy się każdy szczegół

Oferujemy wyjątkową pizzę na tradycyjnym cieście, sporządzonym według unikatowej receptury, które wychodząc prosto z pieca jest chrupkie jak żadne inne. Szeroka gama dań obiadowych i dodatków przygotowanych z niezwykłą starannością o każdy detal, zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze potrawy serwujemy z myślą o tych, którzy szukają egipskiego klimatu w centrum europy. 

Do wszystkich dań używamy starannie wyselekcjonowanych, regionalnych składników najwyższej jakości. 

Od 2010 roku przez lata zdobyliśmy ogromne uznanie u wielu mieszkańców całego kraju. Grono miłośników naszej pizzy wciąż rośnie i poszerza się. Niewątpliwy sukces i popularność pizzerii Piramid Pizza, to zasługa doskonałego ciasta, wyśmienitych sosów i innych dodatków do pizzy, przyrządzanych z najlepszych na rynku rodzimych produktów.